19 Oca, 2018 19:11 tarihinde eklendi

Zelişin Tığ Oyaları

Zelişin Tığ Oyaları

Çemberlere yapılan Zeliş’in tığ oyaları çok eskilerden günümüze gelen harika bir adettir, görsel olarak bütün zevklere hitap etmesinin yanı sıra hobi olarak uğraşılacak en güzel el becerileri arasındadır. Anneannelerimizden annelerimize onlardan da bizlere geçen farklı renk modellere sahip tığ oyaları bütün çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olmasa olmazıdır. Tığ oyası denilince akla ilk gelen yazmalar olsa da iplerin çeşitlerine ve modellerin farklılıklarına göre değişik eşyalara da uygulanabilir.

Zelişin Tığ Oyaları 2

Zeliş’in tığ oyaları modelleri ile hala tanışmayanlar var ise sitemizden takibini yapabilirsiniz, sadece yazmalara uygulanan modellerinden farklı olarak günlük mutfak peçeteleri, kırlenti kenarları ya da havlu kenarı oyaları için de tığ oyası çeşitleri ile bu adresten sizlere farklı modeller ve fikirler ile yardım etmeye devam edeceğiz. Takipte kalın çevrenize fark atın.

Zelişin Tığ Oyaları 3

Sitemizin en beğenilenleri arasında olan Zeliş’in tığ oyaları çeşitlerini görmeyenler için henüz fark edemeyenler için tavsiyeler kısmına bir göz atınız. Yeni modelleri ve farklı renk uygulamaları ile alternatif fikirlerimiz ile herkesten önce ilk siz tanışın, tığ oyalarının tarihine bakarak eskimeden kalan en güzel hatıralardır. Bizlerden de çocuklarımıza torunlarımıza miras kalacak bu değişik yazma süsleme tekniği ile daha çok seneler geçeceğe benziyor.

Zelişin Tığ Oyaları 4

Sizde takipte kalın sevdiklerinize hediye edebileceğiniz pek çok tığ oyası işi eşyalar ile farkınızı ortaya koyun, sayfamızdan takibini yaptığınız oya sahiplerinin resimli anlatımları ile daha kolay uygulamalar yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *