Zigzag Örgü Battaniye Yapılışı
3 Ara, 2017 23:01 tarihinde eklendi

Zigzag Örgü Battaniye Yapılışı

Zigzag Örgü Battaniye Yapılışı

Gerek bebekler gerekse de yetişkinler için soğuk kış günlerinde örtünebilmek için yapılan pek çok battaniye çeşidi vardır ancak hiçbirisi örgü battaniyeler kadar sıcak ve sevgi dolu değildir. Zamanın değişmesi ile birlikte pek çok örgü modeli ve desenleri ortaya çıkarken bazıları da farklı şekilde örüldüklerinde daha değişik modeller oluşturur. Son dönemde bebek battaniyesi için seçilen popüler modeller arasında yer alan zigzag örgü battaniye yapılışı sizler için artık sitemizde mevcuttur. Yapılışı dışarıdan bakıldığında her ne kadar zor görünse de temel örgü tekniklerinin bilinmesi halinde anlatımlı resim ve videolar ile oldukça basite indirgenmiştir.

Zigzag örgü battaniye yapılışı görünüş itibari ile hoş durması ve örülüşünün kolay olması bakımından sıkça tercih edilen bir modeldir. Sizlerde sitemizi takip ederek farklı renk kombinleri ile birlikte farklı ip çeşitlerinin de kullanıldığı modellerimizi takip edebilirsiniz. El emeği ürünlerin modasının asla geçmediğini ve sevgi ile yapılan hediyelerin daha değerli sayıldığını düşünürsek sizlerde sevdiklerinize hediye verirken örgü ürünlerini ya da el yapımı diğer ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bebekler veya yetişkinler için ayrı sayılarda yapabileceğiniz ve hatta örtü olarak bile kullanabileceğiniz bir model olan zigzag örgü battaniye yapılışı ile sizlerde çeşitli ürünler yapabilirsiniz. Önemli olan modelin yapılış tekniğinin öğrenilmesidir zira teknik oturduğu zaman çeşitli ürünlerde yapılabilmektedir. Sizleri de örgü ve hobinin renkli dünyasına davet ediyoruz gelin misafirimiz olun.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *